ikonkiO targach

e-commerce rozwija się w zawrotnym tempie, sektor m-commerce staje się coraz popularniejszy, a globalnie już 1/4 transakcji dokonywana jest mobilnie. Wierzymy w ten rynek i wspólnie z Izbą Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska chcemy go rozwijać. Dajemy Wam możliwość łatwego spotkania z klientami, podmiotami z branży oraz prezentacji, ale też poznania najnowszych rozwiązań. Celem targów jest przygotowanie oferty do wymagań e- i m-commerce. To doskonała okazja do spotkań, wymiany doświadczeń i zawarcia nowych porozumień. Kontakty, wiedza, oferty - to bezcenna wartość dla odwiedzających i wystawców! Zobacz naszą listę wystawców tutaj
 


mapka katowice bez napisu

Dlaczego Katowice?

Pięciomilionowe województwo, centrum dwumilionowej metropolii i serce Śląska. Miejsce, które z przemysłowej stolicy Polski stało się ośrodkiem nowoczesności i innowacji. Położenie między Krakowem, Łodzią i Wrocławiem to gwarancja łatwego i szybkiego dotarcia dla tysięcy chętnych.
Na miejsce targów rynku e-commerce i m-commerce wybraliśmy nowoczesne Międzynarodowe Centrum Kongresowe przy Spodku, które oferuje najwyższej klasy wnętrza wystawiennicze. Zapraszamy już 5 maja 2015.

  

 

logo ecommercepolska bmSzkoła e-Commerce

Szkoła e-Commerce Polska, organizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska:
warsztaty Szkoły e-Commerce Polska adresowane są do sklepów online. W trakcie dwóch lat działalności e-Izba przeszkoliła kilkaset osób, ale przede wszystkim może pochwalić się wysoką oceną jej uczestników i jakością merytoryczna warsztatów. Prelegenci są uznanymi praktykami swojej branży oraz ekspertami e-Izby, co gwarantuje najwyższą jakość prezentowanych treści. Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze, co zapewnia lepsze przyswojenie wiedzy oraz bezpośredni kontakt z prelegentem. Organizatorem Szkoły jest Izba Gospodarki Elektronicznej. Więcej o Szkole e-Commerce Polska, program oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj. 

 

Nasi wystawcy:

 

3dgence paymento trusted shops apaczka
 RzetelnyRegulamin
 sendFAST
 cashbill  fatpak
 sofort  sare  izba  kaczka
 pocztapolska  dotpay  dhl  eimag
 selly  przelewy24  iai

nazwa

 orba  reklamowygadzet  m40  ecard
 dpd  sheepla

 piga  symcore
 factfinder  dealavo  lazarski  trol
isystems serwersms infomax  traffictrends
 salesmanago  legalniewsieci  zopim  legalnybiznes
 semahead

 MarketingWizards  smsapi  paylane
 wup  tba  rooolup  wse
aip  ue katowice  positive power  bold
rig  x press  szostek  nano
 katowice  click2shop  orbitvu  raben
atman  big
slaskie Polska Przedsiebiorcza
 insolutions  efs  magazyn online  orbis polska

Ta strona używa Cookies i podobnych technologii Polityka Cookies